Leltári csoportvezető

Feladat

  • az ügyfeleink áruházaiban/telephelyein az áru- és raktárkészlet mennyiségi felvétele és rögzítése
  • a leltározandó terület előkészítése koordinálása (helycímke kihelyezés, majd leltár utáni eltávolítás)
  • a leltározásban résztvevő eszközök kiadásának, és visszavételének koordinálása (vonalkód olvasók, laptopok, adatgyűjtők stb.), állapotuk ellenőrzése,
  • leltárcsoportok beosztása, szükség esetén átcsoportosítása, koordinálása
  • számolók munkájának megszervezése, támogatása
  • kapcsolattartás a leltárvezetővel

Ideális pályázó

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességekkel bír
  • precíz, pontos, felelősségteljes
  • lelkes, energikus, határozott fellépésű
  • kedveli a csapatmunkát, de önálló munkavégzésre is alkalmas
  • szereti az utazást, a váltott helyszíneken és jellemzően éjszaka történő munkavégzést

Előny

  • idegennyelv-ismeret (angol, német)
  • leltározásban szerzett tapasztalat
  • gyakorlat kisebb munkacsoportok irányításában
  • „B” kategóriás jogosítvány, ill. saját személygépkocsi

Amit kínálunk

  • felelősségteljes munkakör
  • barátságos légkör
  • rugalmas, projektszerű munkavégzés
  • versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzát, és jelentkezését küldje a hello@momentin.hu email címre.

Kapcsolat